گروه بازرگانی سامان نوش شما را به خرید عمده انواع محصولات و برندهای اصلی نوشیدنی با نازلترین قیمت در سراسر کشور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده نوشیدنی انرژی زا ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دسته بندی انواع نوشیدنی انرژی زا ایرانینوشیدنی انرژی زا ایرانی در کجا به فروش میرسد

نوشیدنی انرژی زا ایرانی در نهایت کیفیت و انرژی زایی تهیه و تولید می گردد. این محصول در قدرت بالایی تمامی کربوهیدرات از دست رفته ورزشکاران را به عضله ها بر می گرداند و فرد را از خستگی بعد از ورزش نجات می دهد. این محصول با انواع طعمها و ابعاد متنوع به صورت عمده با قیمت بسیار عالی به فروش می رسد.

فروش عمده نوشیدنی انرژی زا ایرانی

دسته بندی انواع نوشیدنی انرژی زا ایرانی

دسته بندی انواع نوشیدنی انرژی زا ایرانیانواع مختلفی از نوشیدنی های انرژی در بسته بندی های دویست و چهل میلی لیتری و سیصد و پنجاه میلی لیتری در بسته های بطری و پلاستیکی و قوطی عرضه می گردند.

هر کدام از انواع مختلف نوشیدنیها برای ورزش های خاصی کاربرد داشته و نوشیدنی ورزش های استقامتی که نیاز به صرف انرژی بیشتری دارد با دیگر نوشیدنی های ورزش های هوازی و سنا، دوچرخه سواری و پیاده روی متفاوت می باشد.

این نوشیدنیها دارای ترکیبات کافئین، تاتورین، گلوگز، فروکتوز، سوکروز، ویتامین های گروه B مانند سیانو کبالامین، پیروکسین، نیاسین، کارنیتین، عصاره دانه گوارنا، جینسینگ، جینکو و انواع بسیار مختلف دیگر که هر کدام از این ترکیبات بر اساس انرژی مصرفی در ورزش های مختلف به کار برده شده و هر ورزش نوشیدنی انرژی زای تخصصی خود را دارا می باشند.

انواع مختلف نوشیدنی های ورزشی انرژی زا مناسب برای افراد دیابتی نیز تهیه و تولید شده و بدون قند می باشد. این محصولات تحت نظارت متخصصین علوم تغذیه و مهندسین صنایع غذایی با نهایت کیفیت و مطابق با رژیم متناسب تامین انرژی برای بدن تهیه و تولید شده است.

نوشیدنی انرژی زا ایرانی در کجا به فروش میرسد

نوشیدنی انرژی زا ایرانی در کجا به فروش میرسدنوشیدنی انرژی زا ایرانی را می توانید از شرکت تولیدی ابن محصول به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب دریافت نمایید. این محصولات در نمایندگی های فروش وابسته به این محصول در نهایت کیفیت و مرغوبیت و انواع کامل و مطابق با نوع ورزش که انجام می دهید وجود داشته و به فروش می رسد.

خرید این محصولات در تمامی مراکز فروش از حمله فروشگاه های معتبر، داروخانه ها و همچنین به صورت مستقیم از شرکت تولیدی با قیمت بسیار مناسب و عالی امکان پذیر می باشد.

این نوشیدنیها انرژی از دست رفته را که در حین ورزش استفاده شده با قدرت بی نظیری به بدن بر می گرداند و از تولید اسید لاکتیک در خون که موجب گرفتگی عضلات می شود جلوگیری بعمل می آورد. معمولا این نوع از نوشیدنی را در هر بیست دقیقه حین ورزش و بعد از آن استفاده می کنند.

انواع نوشیدنی بر اساس نوع ورزش انجام شده و در طیف مختلف گیاهی، بدون قند، دارای قند و مناسب ورزش های استقاکتی، هوازی، پیاده روی، شنا، بسکتبال، دوی سرعت و استقامت وجود داشته و در بطری های کوچک، متوسط و بزرگ با طعم های میوه ای مختلف تولید می گردد.

لطفاً جهت استعلام قیمت محصولات و ثبت سفارش با واحد فروش تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

گروه بازرگانی سامان نوش شما را به خرید عمده انواع محصولات و برندهای اصلی نوشیدنی با نازلترین قیمت در سراسر کشور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید