گروه بازرگانی سامان نوش شما را به خرید عمده انواع محصولات و برندهای اصلی نوشیدنی با نازلترین قیمت در سراسر کشور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشان دوغ عالیس گازدار ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

شناخت خصوصیات دوغ عالیس گازدارمرکز پخش عمده دوغ عالیس گازدار

دوغ عالیس گازدار نوعی دوغ طبیعی حاصل از عمل تخمیر و فعالیت میکروارگانیسم های خاص است که می تواند جایگزین انواع مختلفی از نوشابه ها و نوشیدنی ها شده و گزینه مناسبی برای صرف با غذا در وعده های مختلف باشد.

عمده فروشان دوغ عالیس گازدار ارزان

شناخت خصوصیات دوغ عالیس گازدار

شناخت خصوصیات دوغ عالیس گازدار دوغ دسته ای از مواد لبنی و پر طرفدار به خصوص در بین ایرانیان است که در تمام فصول و ایام سال مورد مصرف قرار می گیرد.

این محصول توسط بسیاری از شرکت های تولید کننده محصولات لبنی مانند شرکت عالیس با کیفیت های مختلفی تولید می شود که سبب تنوع در آن شده و سلایق مختلف را پوشش می دهد.

به عنوان نمونه دوغ گاز دار عالیس نمونه ای از دوغ هایی است که طی فرایندی طبیعی و همچنین بدون استفاده از گاز به مرحله تخمیر رسیده و از این جهت طعم بی نظیری دارد.

دوغ عالیس می تواند در وعده های مختلف غذایی به همراه ناهار و شام مورد استفاده قرار گیرد. خصوصیات دوغ گاز دار عالیس سبب شده است تا امروزه شاهد حضور آن بر سر اکثر سفره های ایرانی بود.

این نوشیدنی سرشار از موادی چون:

  • پروتئین، قند، انرژی و چربی 
  • کلسیم، ویتامین دی، و ویتامین های گروه بی

می باشد و میکروارگانیسم های موجود در آن قادر به از بین بردن عفونت بدن می باشند. 

مرکز پخش عمده دوغ عالیس گازدار

مرکز پخش عمده دوغ عالیس گازدار دوغ را می توان یکی از پر مصرف ترین انواع نوشیدنی های ایرانی به شمار آورد که ایرانیان آن را در وعده های مختلف غذایی مورد استفاده قرار می دهند.

دوغ از خانواده لبنیات به شمار آمده و سرشار از مواد مفید برای بدن می باشد. دوغ در انواع طبیعی و ساده و گاز دار تولید می شود که یکی از نمونه های آن دوغ عالیس گاز دار است.

مواد تشکیل دهنده این نوع دوغ عبارت است از:

  • شیر پاستوریزه
  • نمک تصفیه شده 
  • استارتر ترموفیل
  • آب آشامیدنی

علاوه بر دوغ گاز دار عالیس این شرکت تولید کننده دوغ بدون گاز نیز بوده که پس از تولید توسط مراکز پخش عمده دوغ به سراسر کشور و فروشگاه های مختلف توزیع می شود.

هر فروشگاه بنا به میزان فروش خود تقاضای متفاوتی برای این محصول دارد و در شهر های بزرگ عملیات پخش پروسه پیچیده تری را در بر می گیرند که نرم افزار های پخش پیشینه کاملی از فعالیت در یک محدوده زمانی مشخص را در اختیار مدیران قرار می دهند. 

دوغ عالیس در حجم و ظرفیت مختلفی تولید می شود که از آن جمله می توان به:

  • 250 سی سی
  • 275 سی سی
  • 1500 سی سی

اشاره کرد که در مجموعه فروش و پخش این کالا قابل مشاهده می باشد.

لطفاً جهت استعلام قیمت محصولات و ثبت سفارش با واحد فروش تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

گروه بازرگانی سامان نوش شما را به خرید عمده انواع محصولات و برندهای اصلی نوشیدنی با نازلترین قیمت در سراسر کشور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید